Wtyczka pojazd-przyczepa z przewodem
| Nr katalogowy | 74115006 |
|---|---|
| Numer VG | VG96927T022B006 |
| NSN | 6150-12-141-5248 |
| STANAG | STANAG 4007 |
| Kategoria | Złącza pojazd-przyczepa STANAG 4007 |
Parametry techniczne
| prąd znamionowy | 15 A |
| napięcie | 24 VDC |
| Przewód | VG95218T010A005 |
| Styki | męskie |
| zakres temperatur | -40 °C do +85 °C |
| długość przewodu | 3700 mm |
Numery alternatywne
651564Opis
Wtyczka pojazd-przyczepa 12 pin, 24V, prąd znamionowy 15A przy 20 °C , przewód 12x1,5mm² długości 3700 mm VG95218T010A005