Spiralny kabel rozruchowy NATO
| Nr katalogowy | 99560060 |
|---|---|
| STANAG | STANAG 4074 Type 2 |
| Kategoria | Złącza rozruchowe STANAG 4074 |
Parametry techniczne
| maksymalne natężenie | 300A przez 30 sek |
| napięcie | 24 VDC |
| styki | srebrzone |
| zakres temperatur | -40°C do +85°C |
| długość przewodu | 4000 mm |
Opis
Spiralny kabel rozruchowy NATO, STANAG 4074 Type-2, VG96917, 2x wtyczki NATO 74091002, przewód 2 x 35mm ² o długości max 4 000 mm