Kabel rozruchowy STANAG 4007
| Nr katalogowy | 74200011 |
|---|---|
| NSN | 6150-01-022-6004 |
| STANAG | STANAG 4074 Type 1 |
| Kategoria | Złącza rozruchowe STANAG 4074 |
Parametry techniczne
| maksymalne natężenie | 1000A przez max. 6min., |
| napięcie | 24 VDC |
| zakres temperatur | -25°C do +100°C |
| długość przewodu | 6000 mm |
Numery alternatywne
11682336-1-6AB-ORD 921.006/015/030FV3242844/5/6Opis
Kabel rozruchowy STANAG 4074 Type-1, 2 x wtyczki 90100222, przewód 2x70mm² o długości 6 000mm. Inne długości na zamówienie.